proc_eboi_1.jpg
"You can sing" - V Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej
13-06-2017  administrator134

25 maja 2017r. w MDK w Myszkowie odbył się V Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „YOU CAN SING” pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa.

Organizatorem konkursu była Mariola Marek, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza.

W tym roku w konkursie wzięło udział 24 uczestników z 14 szkół podstawowych Powiatu Myszkowskiego.

Niezależne Jury w składzie: anglistka Beata Ganczewska oraz muzycy: Piotr Mesjasz i Tomasz Wójcik oceniało:
· walory głosowe
· interpretację
· ciekawy dobór repertuaru
· muzykalność i poczucie rytmu
· dykcję i poprawność językową
· dobór stroju do charakteru utworu
· ogólny wyraz artystyczny
i przyznało następujące miejsca :

I miejsce: Lilu Policińska ze SP w Żarkach Letnisku, „Thank you for the music” z repertuaru Abby, opiekun pani Anna Leśniak-Gocyła
II miejsce: Zuzanna Sulej ze SP w Żarkach Letnisku, „Almost Lover”, opiekun pani Anna Leśniak-Gocyła
III miejsce: Natalia Kot ze SP w Niegowie, „Little Talks”, opiekun pani Ewelina Pałys

Ponadto Jury przyznało trzy wyróżnienia dla:
Mai Puszczewicz ze SP Nr 5, „Titanium”, opiekun pani Marta Szewczyk,
Wiktorii Kijanki ze SP w Koziegłówkach, „Together”, opiekun pan Artur Bajan
Igora Jerza ze SP z Cynkowa, „You raise me up”, opiekun pani Anna Łuszczyk-Matyja

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, upominki natomiast zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody w postaci książek oraz sprzętu multimedialnego.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

Pogoda Myszków z serwisu