Lato, lato! Lato czeka!

Lato, lato! Lato czeka!

Ta stara piosenka zawsze kojarzy się z wakacjami, które właśnie się rozpoczęły. W piątek, 28 czerwca, zakończył się rok szkolny. Jedni opuszczali mury szkoły z radosnym uśmiechem, niosąc pod pachą nagrody książkowe, inni może mieli nie tak zadowolone miny. Lecz na pewno wszyscy, tak nauczyciele jak iuczniowie cieszyli się na długi okres laby.

Nim jednak rozpoczęły się wakacje, jak co roku, burmistrz Włodzimierz Żak spotkał się z najlepszymi uczniami w naszym mieście. Uroczystość nagrodzenia najlepszych odbyła się 25 czerwca w Capri. W sumie nagrodzono 31 uczniów z naszych szkół podstawowych i gimnazjów.

- Cieszę się, że każdym rokiem jest Was więcej - mówił burmistrz Żak wręczając najzdolniejszym uczniom nagrody. - Jesteście przyszłością tego miasta. Gratuluję Wam wyników, dziękuję nauczycielom, za ich trud, dziękuję i gratuluje Waszym rodzicom. W obecności dyrektorów szkół i nauczycieli nagrody wręczył burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak i zastępca burmistrza Iwona Franelak. Ciepłe danie oraz słodkości były dopełnieniem tej uroczystości.

Lato, lato! Lato czeka! (Ilość zdjęć w galerii: 9)