Cyrk Arena zaprasza

Cyrk Arena zaprasza

W najbliższy poniedziałek, 3 marca o godz. 17:00 Cyrk Arena zaprasza na widowisko, które odbędzie się na terenie stadionu miejskiego przy ulicy Pułaskiego. Tegoroczny program stworzony został z myślą o każdym z nas: dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Podczas spektaklu występują najlepsi artyści z pięciu krajów: Czeczeni, RosjiI, Ukrainy, Czech i Polski.

Program jest pełen atrakcji, można zobaczyć w nim: ekwilibrystykę na wałkach, akrobacje pod kopułą cyrku na linie pionowej, duet akrobatyczny na trapezie(ramka), żonglerkę, pokaz stójkarski, hula-hop oraz jedyne w Polsce Persze - akrobacje na stalowych masztach.

Jak na tradycyjny cyrk przystało nie zabraknie pokazów zwierząt. Główną atrakcją sezonu jest pokaz 5 lwic i lwa, który zaprezentuje Tomas Ringel z Czech, ponadto zobaczymy: wielbłądy, kucyki, lamy, alpaki, kozy, osiołki oraz niezwykłe umiejętności wyższej szkoły jazdy konia rasy Andaluzja.

Widowisko trwa ponad 120 minut, o dobrą zabawę pomiędzy występami artystów zadbają Clowni z Ukrainy.

Gwarantowane niezapomniane wrażenia. Cyrk odwiedzi w całym sezonie około 200 miast by jak największej ilości osób przedstawić niesamowity spektakl.

2005/3390