Myszków w nowej perspektywie

Myszków w nowej perspektywie

31 maja weszło w życie Rozporządzenie Rady Ministrów o rozszerzenie, o nowe tereny Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Ten bardzo długi proces, który Burmistrz Włodzimierz Żak rozpoczął pracując jeszcze w Katowicach, zakończył się sukcesem.

Dzięki wsparciu i pomocy zaprzyjaźnionych ministrów i ogromnym zaangażowaniu Poseł na Sejm i Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów Izabeli Leszczyny, Myszków znalazł się w grupie miast uprzywilejowanych. Przy ul. Gruchla znajduje się teren podzielony na sześć działek o łącznej powierzchni 5,85 ha powierzchni użytkowej. Mamy już złożone listy intencyjne na część działek oraz  potencjalnych inwestorów, zainteresowanych budowaniem nowych zakładów pracy.

O dalszych losach związanych z tworzeniem nowego przemysłu na terenie Myszkowa będziemy informować na bieżąco.

2041/3372