Komunikat w sprawie braku ciepłej wody

Komunikat w sprawie braku ciepłej wody

W miniony piątek o godz. 13.30 otrzymaliśmy informację, że Fabryka Papieru Nr 1 z powodu złej sytuacji finansowej wstrzymuje dostawy ciepłej wody dla swoich odbiorców.

Zwołany, przez Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka sztab kryzysowy ustalił, że w zaistniałej sytuacji dostawcą ciepła, który może dostarczać go mieszkańcom jest firma Calor. Papiernia jest jednak właścicielem większości przesyłu w tej części miasta i od nich zależą warunki oraz czas dostawy ciepła.

Na czwartek 12 czerwca zostało zaplanowane spotkanie z przedstawicielami Papierni. Burmistrz Żak wysłał pismo do Fabryki Papieru z prośbą o udostępnienie sieci ciepłowniczej firmie Calor w taki sposób, by mogła ona zaspokoić potrzeby mieszkańców. O dalszych krokach będziemy Państwa informować w kolejnych komunikatach.

2047/3374