logo.png
PL EN DE RU
 
proc_eboi_1.jpg
SIP.png
Aktualność
grafika
Głosujcie z nami!
05-10-2017  Administrator 1832

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Myszkowie walczy w internetowym głosowaniu o 1000 książek od Empiku dla szkolnej biblioteki! Głosowanie trwa od 2 do 22 października.

 „Tysiąc powodów by czytać” to akcja, dzięki której aż dziesięć podstawówek będzie mogło spełnić czytelnicze marzenia uczniów. Zadanie konkursowe dostarczyło uczniom nie lada frajdy. Polegało ono na zrobieniu zdjęcia, na którym dzieci zaaranżują scenkę, która będzie stanowić okładkę dowolnie wybranej książki. Dołączą do niego tekst uzasadniający wybór danej książki oraz opis przygotowań do realizacji sesji zdjęciowej.

„Magiczne drzewo. Czerwone krzesło” autorstwa Andrzeja Maleszki, to wybór naszych uczniów. Dlaczego? Magiczna moc czerwonego krzesła - spełni nasze najskrytsze pragnienia… każdy z nas o tym marzy. Pojawienie się czerwonego krzesła w szkolnej bibliotece spowodowało sporo zamieszania. Wyobraźnia naszych uczniów „eksplodowała” - magia słowa zadziałała. Stąd pomysł na scenkę, w której „zwykłe czerwone krzesło” pokazuje swoją moc. Wybrany pomysł narodził się w wyobraźni jednej z uczennic. Wspólnie przygotowaliśmy rekwizyty i przystąpiliśmy do realizacji…

W związku ze zgłaszanymi problemami z głosowaniem, przygotowaliśmy instrukcję:

 Instrukcja głosowania:

  • wyszukaj stronę: http://www.empik.com/biblioteki/zagłosuj
  • wpisz w wyszukiwarkę: Myszków i naciśnij enter
  • oddaj głos: najpierw załóż konto(pierwsze głosowanie), następnie się zaloguj
  • potwierdź oddanie głosu
  • czynność powtarzaj codziennie:)

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Kościuszki 26
42-300 Myszków
Tel.:
+48 34 313-26-82
Fax:
+48 34 313-50-29
NIP:
577-19-52-646
Regon:
151398497
facebook