proc_eboi_1.jpg
Festyn rodzinny w Przedszkolu nr 4
07-06-2018  administrator119

26 maja 2018 r. w Przedszkolu nr 4 w Myszkowie odbył się „Festyn Rodzinny”zorganizowany z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci z poszczególnych grup przedstawiły program artystyczny dla swoich rodziców, pięknie zaśpiewały piosenki oraz wyrecytowały wiersze.

Atrakcji nie brakowało, dla dzieci przygotowana była kawiarenka i kiermasz, a największym zainteresowaniem cieszył się dmuchany zamek. Wszystkich gości bawił zespół muzyczny, który organizował liczne konkursy dla dzieci i ich rodzin. Jak co roku można było zjeść przepyszne ciasta, kiełbaski z grilla, frytki, popcorn, watę cukrowa, bigos i lody. Program uświetnił również występ przedszkolnego zespołu tanecznego „Iskierki”.

Ważnym momentem festynu był konkurs rodzinny zorganizowany z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Pięć wyłonionych rodzin wykonało plakaty przedstawiające znane polskie legendy. Uczestnicy festynu mieli możliwość podziwiania prac konkursowych, które obecnie zdobią ściany naszej placówki.

Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak, który wraz z dyrektor przedszkola Jolantą Piasecką wręczył wszystkim dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, sponsorom, gościom oraz dzieciom za obecność i pomoc w zorganizowaniu naszego festynu!