proc_eboi_1.jpg
Budżet Partycypacyjny - wnioski po weryfikacji
27-08-2018  administrator776

17 pomysłów na upiększenie bądź usprawnienie życia w Myszkowie poddanych będzie głosowaniu w ramach IV edycji Budżetu Partycypacyjnego.

Do realizacji budżetu partycypacyjnego Myszków został podzielony na 9 dzielnicdla każdej dzielnicy przeznaczono po 150.000 zł. W dniach od 2 do 25 maja br. można było składać stosowne wnioski.

INFORMACJA Z WERYFIKACJI
Zespół ds. Budżetu Partycypacyjnego wraz z wydziałami Urzędu Miasta zakończył weryfikację zgłoszonych projektów do realizacji w ramach IV edycji Budżetu Partycypacyjnego w Myszkowie. Omówiono i zweryfikowano wszystkie zgłoszone projekty wraz z ich uzupełnieniami.

17 zgłoszonych przez mieszkańców Myszkowa wniosków, wszystkie zostały pozytywnie zaopiniowane. W dzielnicach: Będusz złożono 5 wniosków, Nowa Wieś 4 wnioski, Centrum 2 wnioski, Mrzygłódka 2 wnioski, Ciszówka, Mijaczów Mrzygłód, Pohulanka po jednym wniosku, w dzielnicy Podlas nie złożono wniosku.

Lista projektów poddanych pod głosowanie wraz z wynikiem weryfikacji w podziale na dzielnice

W dzielnicach Mrzygłód, Mijaczów, Pohulanka oraz Ciszówka nie będzie głosowania a projekty zostaną zrealizowane w 2019 r. Mieszkańcom tych dzielnic już gratulujemy, niemniej jednak zapraszamy mieszkańców tych dzielnic do głosowania na inne projekty w pozostałych dzielnicach.

SPOTKANIA BURMISTRZA Z MIESZKAŃCAMI
By omówić złożone wnioski oraz przedstawić procedurę wyboru zaproponowano mieszkańcom spotkania z Burmistrzem Miasta w każdej z 9 dzielnic.

Harmonogram tych spotkań przedstawia się następująco:
Mijaczów
- 3 września, godz. 18.00 - SP nr 1, ul. Leśna 1,
Będusz - 4 września, godz. 18.30 - remiza OSP, ul. Wyzwolenia 34,
Ciszówka - 10 września, godz. 18.00 - SP nr 4, ul. Jedwabna 93,
Centrum - 11 września, godz. 18.30 - MDK, ul. 3 Maja 15,
Podlas - 12 września, godz. 18.00 - MDK, ul. 3 Maja 15,
Mrzygłódka - 13 września, godz. 18.00, remiza OSP, ul. Pogodna 4,
Pohulanka - 17 września, godz. 18.00 - SP nr 2, ul. Jaworznicka 34,
Mrzygłód - 18 września, godz. 18.30 - remiza OSP, ul. Rynek 18,
Nowa Wieś - 19 września, godz. 18.00, remiza OSP, ul. Nowowiejska 2.

GŁOSOWANIE
Do udziału w głosowaniu mają prawo mieszkańcy miasta Myszkowa. Głosowanie odbędzie się w dniach 20-26 września 2018 r.

Głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie http://www.twojbudzet.miastomyszkow.pl z każdego miejsca poprzez standardowe przeglądarki stron www.

Oddanie głosu przez Internet jest najprostszą i najszybszą formą głosowania. Wystarczy wejść na stronę, wybrać dzielnicę na którą chcesz zagłosować i wypełnić odpowiednie pola w formularzu.

W dniach głosowania w budynku Urzędu Miasta w Myszkowie, ul. Kościuszki 26, w godzinach pracy urzędu udostępnia się dodatkowe publiczne miejsce wyposażone w środki techniczne umożliwiające oddanie głosu.

Ważne!
Nie musisz głosować na dzielnicę, w której mieszkasz. Możesz wybrać dowolną dzielnicę w Myszkowie, z którą czujesz się związany np. tę w której podoba Ci się złożony projekt, w której pracujesz, uczysz się czy lubisz spędzać wolny czas.
Pamiętaj jednak, że głosować można tylko raz, wskazując tylko jedno zadanie. Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu.
Za wybrane do zrealizowania w 2019 r. uznaje się te projekty, które uzyskały największą liczbę głosów w danej dzielnicy, aż do wyczerpania puli środków finansowych przeznaczonych na realizację budżetu partycypacyjnego w dzielnicy.