proc_eboi_1.jpg
"Ludzie z klasą czyli ekologiczny savoir vivre"
08-10-2018  administrator617

W słoneczne, sobotnie południe Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak wspólnie z zastępcą Iwoną Franelak rozpoczęli, już po raz siódmy,  ekologiczną edycję, miejskiej akcji „Ludzie z klasą czyli ekologiczny savoir vivre” .

Impreza przygotowywana przez Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej na stałe weszła w kalendarz imprez miejskich. W tym roku sprzątaliśmy Dotyk Jury, PZU Trasę Zdrowia oraz teren wokół grobli przy myszkowskich stawach. Jak  co roku w sprzątaniu wzięli udział mieszkańcy Myszkowa, przedsiębiorcy, seniorzy - słuchacze MUTW, młodzież, radni miejscy, przewodniczący powiatu i niezawodni motocykliści z MKM Myszków. Podobnie jak w latach poprzednich, motocykliści zgotowali nam wyśmienitą strawę, tym razem był to bigos .

Każdy z uczestników otrzymał koszulkę z logo miasta. - Dziękuję, że po raz kolejny wspólnie przyczyniliśmy się do poprawy estetyki naszego miasta - mówił burmistrz Żak, zapraszając wszystkich do wspólnego zdjęcia.