Komunikat - pojemniki na odpady
25-06-2019  administrator1403

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że dnia 30 czerwca 2019 roku wygasa umowa z firmą FCC Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu na odbiór odpadów komunalnych, tym samym ww. firma odbierze z nieruchomości pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych, które są jej własnością.

Pojemniki własne mieszkańców, pojemniki dzierżawione od P.U.K. SANiKO Sp. z o. o. z siedzibą w Myszkowie oraz pojemniki należące do Gminy Myszków pozostają na nieruchomościach.

Gmina wyposaża nieruchomości w pojemniki stanowiące własność Gminy, w zamian za odebrane przez firmę FCC Polska Sp. z o.o.

Wobec powyższego zwracamy się z prośbą o gromadzenie odpadów komunalnych po ostatnim opróżnieniu w miesiącu czerwcu br. do pojemników otrzymanych od Gminy oraz podpisanie stosownej umowy użyczenia, przedłożonej wraz z pojemnikami.

W sytuacji, gdy firma FCC Polska Sp. z o. o. odbierze pojemniki, a Gmina opóźni się z dostawą pojemników, zwracamy się z prośbą o gromadzenie odpadów w workach i umieszczenie ich w pojemnikach, po ich otrzymaniu.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Przy kolejnej zmianie firmy odbierającej odpady, pojemniki nie będą wymieniane!

Gmina Myszków