Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

"POL-REM" wyróżniony w "Budowie Roku 2007"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

"POL-REM" wyróżniony w "Budowie Roku 2007"

Po raz kolejny Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa zorganizował Konkurs BUDOWA ROKU 2007 przy współpracy  Ministerstwa Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budownictwa.

Konkurs ten stał się jednym z najbardziej prestiżowych przeglądów osiągnięć polskiego budownictwa. W obecnej XVIII edycji brało udział 49 budynków, zgłoszonych przez inwestorów, deweloperów oraz samorządy terytorialne.

Nagrodzone i wyróżnione w dziewięciu kategoriach budowy (z zakresu budownictwa mieszkaniowego, biurowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, rewaloryzowanego oraz drogowo-kolejowego) charakteryzują się nowoczesnymi  rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonawstwa robót, dobrą organizacją procesu budowlanego, zapewnieniem bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska.

Inwestor Sosnowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej zgłosił wraz z generalnym wykonawcą Przedsiębiorstwem Wielobranżowym POL-REM Sp. z o.o. Główna siedziba firmy znajduje się w Myszkowie. Firma swoją działalność prowadzi na terenie południowej Polski. Długoletni okres aktywności na rynku pozwolił również na stworzenie w Myszkowie bazy sprzętowo – magazynowej. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w realizacji inwestycji budowlanych w generalnym wykonawstwie.
 Zgłosili do  konkursu budynek mieszkalny. Obiekt budowlany zakwalifikował się do finału konkursu PZITB BUDOWA ROKU 2007 oraz jednostki zgłaszające w grupie I – budynki mieszkalne (o wartości do 30 mln zł) gdzie zdobyli dyplom uznania.


Składam gratulacje za zdobycie Dyplomu Uznania w tak prestiżowym Konkursie jakim jest BUDOWA ROKU 2007. Życzę Państwu satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć oraz dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursu. 


Janusz Romaniuk
Burmistrz Miasta Myszków

23

WRZ

2014

2010

razy

czytano

1557/2736

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.