Pasja Dawida

Dawid Czyż to trzecioklasista Gimnazjum Nr 5. Ze względu na swoją niepełnosprawność, objęty jest nauczaniem indywidualnym. Pod okiem Pani Justyny Zwolińskiej uczy się gry na gitarze. Dawid to młody człowiek, którego pasją stała się gitara, koncertuje wszędzie i dla wszystkich.

W czwartkowe południe, na zaproszenie Burmistrza Miasta Włodzimierza Żaka, przybył wraz z mamą oraz swoją nauczycielką, by zagrać mini koncert kolęd w Urzędzie Miasta. Wśród słuchających na sal zamkowej byli: z-ca burmistrza Iwona Franelak, pracownicy wydziału oświaty i promocji.

- Uwielbiam gitarę i lubię na niej grać - mówił Dawid, prezentując zebranym kolędy. Koncert zakończył się wspólnym śpiewaniem.

- Dziękuję, że swoją grą wprowadziłeś nas jeszcze raz w ten świąteczny okres, pełen miłości i radości. Życzę Ci, byś dalej rozwijał swoją pasję - mówił burmistrz Żak, dziękując Dawidowi za przybycie.

Pasja Dawida (Ilość zdjęć w galerii: 4)