Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

O spółdzielniach socjalnych - spotkanie informacyjne

Filtrowanie aktualności

data od

data do

O spółdzielniach socjalnych - spotkanie informacyjne

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. realizuje od 1 stycznia 2013 r. projekt pn. „Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Subregionie Północnym Województwa Śląskiego” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 7.2.2 „Wsparcie ekonomii społecznej” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. 

Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Północnym Subregionie Województwa Śląskiego zaprasza osoby fizyczne zainteresowane utworzeniem, przystąpieniem lub zatrudnieniem w spółdzielni socjalnej oraz grupy osób, które mają gotowy pomysł na działalność gospodarczą i chcą ją prowadzić w formie spółdzielni socjalnej do udziału w spotkaniu informacyjno-rekrutacyjnym, podczas którego przedstawione zostaną informacje nt. specyfiki tworzenia i funkcjonowania spółdzielni socjalnych, założenia projektu oraz zasady uczestnictwa w projekcie.

W ramach Jurajskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej przewidziano możliwość otrzymania wsparcia na założenie spółdzielni socjalnej, przystąpienie do lub zatrudnienie w spółdzielni socjalnej obejmującego:
- szkolenia  i doradztwo umożliwiające uzyskanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do założenia i  prowadzenia  spółdzielni socjalnej;
- przyznanie środków finansowych w postaci bezzwrotnych dotacji na założenie spółdzielni socjalnej, przystąpienie do lub zatrudnienie w spółdzielni socjalnej - do wysokości 20 tys. zł na założyciela maksymalnie 200 000 zł na spółdzielnie;
- wsparcie pomostowe, obejmujące finansowe wsparcie pomostowe połączone z doradztwem oraz pomocą w efektywnym wykorzystaniu przyznanych środków.

Spotkanie odbędzie się w dniu 8 marca 2013 r. o godz. 10.00 w Częstochowie, w Częstochowskim Parku Przemysłowo - Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121.

Prosimy o zgłaszanie się na spotkanie pod nr tel: 34 325-71-42, bądź mailowo na jowes@arr.czestochowa.pl.
 
Spotkanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

23

WRZ

2014

753

razy

czytano

2685/2829

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.