Indywidualne konsultacje dla przedsiębiorców w Urzędzie Miasta

Indywidualne konsultacje dla przedsiębiorców w Urzędzie Miasta

Z uwagi na ostateczny termin składania wniosków o dofinansowanie dla mikroprzedsiębiorstw z funduszy unijnych w ramach RPO WSL 2007-2013 (termin do 4 sierpnia 2008 r.) zapraszamy na kolejne indywidualne konsultacje z ekspertem z Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Katowicach. Z inicjatywy Burmistrza Miasta Myszkowa Janusza Romaniuka oraz Wydziału Rozwoju i Strategii Miasta po raz kolejny uruchomiony punkt konsultacyjny dla przedsiębiorców – 15 LIPCA 2008 w godzinach 1300 – 1600 w sali 106 Urzędu Miasta w Myszkowie.
Każdy z zainteresowanych będzie mógł indywidualnie skorzystać z porady: jak napisać wniosek, o jakie dofinansowanie można się ubiegać.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z konsultacji zapraszamy na zapisy osobiście lub telefonicznie do 14 lipca do godz. 800 .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Siedziba Wydziału Rozwoju i Strategii Miasta: parter Urzędu Miasta, pokój nr 20, tel. 034/313-26-82 wew. 145