I Myszkowski Bieg Uliczny "Myszkowska Ósemka"

I Myszkowski Bieg Uliczny "Myszkowska Ósemka"

Towarzystwo  Sportowe Libero zaprasza w niedzielę 22 września na I Myszkowski Bieg Uliczny „Myszkowska Ósemka”. Zapisów zgłoszeń można dokonywać mailowo kontakt@myszkowska8.pl lub osobiście w dniu biegu od. Godz. 10.00 na Podlasiu. Bieg odbywać się będzie po naszych drogach, dlatego powinniśmy się liczyć z ograniczeniami w ruchu. Poniżej zamieszczamy komunikat Towarzystwa Sportowego Libero.

Uprzejmie informujemy, że w związku z organizacją I Myszkowskiego Biegu Ulicznego „Myszkowska Ósemka” w niedzielę 22 września 2013r. zostaną wprowadzone czasowe utrudnienia w ruchu kołowym na terenie dzielnic Centrum oraz Podlas.
W godzinach 13.00 do 15.30 zamknięte zostaną następujące ulice:
1. ul. Jana Pawła II na długości od skrzyżowania z ul. Osińska Góra do skrzyżowania z ul. Pożarową,
2. ul. Kochanowskiego na długości od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Polną
3. ul. Polna  na długości od skrzyżowania z ul. Kochanowskiego do skrzyżowania z ul. Miedzianą
4. ul. Miedziana na długości od skrzyżowania z ul. Polną do skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego,
5. ul. Kwiatkowskiego, do skrzyżowania z ul. Strażacką,
6. ul. Strażacka, do skrzyżowania z ul. Pożarową,
7. ul. Pożarowa na całej długości.
W godzinach od 15.30 do 16.30 zamknięte zostaną następujące ulice:
1. ul. Jana Pawła II na długości od skrzyżowania z ul. Osińska Góra do skrzyżowania z ul. Ceramiczną,
2. ul. Ceramiczna na długości od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Osińska Góra

Przebieg ulic wyłączonych z ruchu obrazują poniższe mapy:
Za utrudnienia przepraszamy!

I Myszkowski Bieg Uliczny "Myszkowska Ósemka" (Ilość zdjęć w galerii: 3)