Targi Pracy w Urzędzie Miasta

Targi Pracy w Urzędzie Miasta

Pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka, 17 października, odbyły się w naszym Urzędzie Miasta Targi Pracy i Kariery, organizowane w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy". Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

- Niestety, powiat myszkowski ma największe bezrobocie w województwie śląskim. Tworzenie miejsc pracy nie jest zadaniem Gminy, Niemniej, by wesprzeć przedsiębiorców, próbujemy tworzyć dla nich takie warunki, które zaowocują nowymi miejscami pracy. Jednym z tych działań jest uchwała Rady Miasta, która oferuje przedsiębiorcom ulgi podatkowe w przypadku rozwoju przedsiębiorstw i tworzenia nowych stanowisk pracy. Życzę Państwu, by tej pracy nie brakowało - mówiła, rozpoczynając targi, zastępca Burmistrza Miasta Myszkowa Iwona Franelak. Gospodarzami targów byli Komendant Hufca OHP Halina Skorek-Kawka oraz kapelan ks. Jacek Gancarek.

W trakcie tragów, licznie zebrani, mogli zapoznać się z ofertami pracy dla absolwentów, ofertami pracy poza granicami, informacjami na temat kursów, szkoleń, warsztatów i innych form wspierających osoby bezrobotne. Targi trwały od godz. 10.00 do 12.00.

Targi Pracy w Urzędzie Miasta (Ilość zdjęć w galerii: 6)