Pomoż ofiarom wypadku autokaru w Serbii

Pomoż ofiarom wypadku autokaru w Serbii

Na prośbę władz Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego zwracamy się z apelem o udzielenie pomocy osobom poszkodowanym w tragicznym wypadku drogowym, jaki miał miejsce 11 lipca 2008 r. na terenie Serbii.

W wypadku zginęło 6 osób a poszkodowanych jest 60 dorosłych i dzieci - w większości mieszkańców Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego. Skutki wypadku są dla wielu osób bardzo poważne, co wiązać się będzie z koniecznością długiej rehabilitacji, zakupu lekarstw, sprzętu rehabilitacyjnego oraz ortopedycznego. W związku z tym, pomoc finansowa dla osób poszkodowanych w wypadku jest konieczna.

Władze Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego apelują o przekazywanie do budżetu Powiatu pomocy finansowej, która zostanie następnie przekazana poszkodowanym. Szczegółowych informacji udziela p. Krystian Grzesica - Sekretarz Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego, tel. (032) 216-38-88, e-mail: sekretarz@powiatbl.pl

Przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie zostało utworzone konto, na które darowizny mogą wpłacać osoby prywatne, fundacje i firmy:
ING Bank Śląski S.A. nr 56 1050 1399 1000 0023 1458 2715 z dopiskiem: "Darowizna na rzecz ofiar wypadku autokarowego w Serbii".

2030