Rozśpiewana sobota

Rozśpiewana sobota

To już po raz czwarty 16 listopada w MDK w Myszkowie odbyły się Europejsko-Jurajskie Spotkania Kobiet Powiatu Myszkowskiego. Gospodarzami imprezy, od lat niezmiennie są Europosłanka Parlamentu Europejskiego Małgorzata Handzlik, Wicemarszałek Województwa Śląskiego Mariusz Kleszczewski i Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak.

Z całego powiatu myszkowskiego zjechały Koła Gospodyń Wiejskich by zaprezentować licznie zgromadzonej publiczności swój repertuar. Również jak w roku ubiegłym w czasie trwania imprezy można było zbadać wzrok i ciśnienie tętnicze. Niewątpliwą atrakcją był występ iluzjonisty.

Spotkanie zakończyło się losowaniem atrakcyjnych nagród ufundowanych przez gospodarzy imprezy. Natomiast  od Małgorzaty Handzlik każdy znajdujący się na sali otrzymał gadżet w postaci satynowej kosmetyczki w kolorach Unii Europejskiej.

Rozśpiewana sobota (Ilość zdjęć w galerii: 18)

1969/3392