Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

"WF z klasą" w Gimnazjum Nr 4

Filtrowanie aktualności

data od

data do

"WF z klasą" w Gimnazjum Nr 4

Gimnazjum Nr 4 w Myszkowie - Szkołą Stowarzyszoną z Programem „WF z klasą”. Ogólnopolski Program „WF z klasą”, stworzony został przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Ta ogólnopolska akcja edukacyjna ma zmienić myślenie o lekcjach WF-u w polskich szkołach.

Celem programu jest podjęcie współpracy z nauczycielami WF-u, dyrektorami szkół, uczniami i lokalnymi animatorami sportu i wypracowanie nowych sposobów prowadzenia lekcji wychowania fizycznego. Zajęcia - tak obowiązkowe, jak i dodatkowe - powinny być ciekawsze, bardziej zróżnicowane, bliższe oczekiwaniom młodych ludzi. Wychowanie fizyczne to przecież nie tylko gry zespołowe, ale także taniec, aerobik, wschodnie sztuki walki, joga, turystyka rowerowa i piesza. Udział w programie ma pokazać, że z aktywności fizycznej każdy może czerpać przyjemność. 
 
W tym celu w dniu 6 grudnia 2013 roku w Gimnazjum nr 4, zorganizowano szkolną debatę tzw. Sportowy Okrągły Stół -  dotyczącą udoskonalenia zajęć sportowych i rekreacyjnych w szkole. Dzięki debacie uczniowie mogli przedstawić swoje propozycje i pomysły na uatrakcyjnienie zajęć z wychowania fizycznego. Podczas rzeczowej dyskusji nad przedstawionymi argumentami dokonano wyboru dwóch zadań zainicjowanych przez uczniów. Jednym z nich będzie „Szkolny Dzień Fitness” a drugi to zorganizowanie Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej (drużyn mieszanych). Wszystkie działania podjęte w ramach programu będą dokumentowane przez koordynatora programu nauczyciela wychowania fizycznego Daniela Kasprzak na blogu internetowym ogólnopolskiego programu.

 

"WF z klasą" w Gimnazjum Nr 4 (Ilość zdjęć w galerii: 3)

23

WRZ

2014

4986

razy

czytano

1293/2705

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.