Zima sprzyja inwestycjom

Zima sprzyja inwestycjom

W kalendarzu zima, a za oknem przedwiośnie. Taka pogoda sprzyja naszym inwestycjom, które mimo zimowej daty w kalendarzu nadal trwają.

W grudniu zakończyliśmy wymianę pokrycia dachowego na Przedszkolu Nr 3. Od bardzo dawna był to największy „magazyn azbestu”. W szybko przygotowanej i przeprowadzonej inwestycji usunęliśmy trujący materiał. Wraz z nowym pokryciem, budynek zyskał na nowym, ładniejszym wizerunku.

Nieprzerwanie trwają prace przy termomodernizacji ZSP Nr 5. Po wymianie okien w pawilonie trwają roboty przy elewacji poszczególnych pawilonów.

Również nieprzerwalnie trwają roboty wokół Domu Kultury oraz na parkingu przy Rondzie Flagi RP. Ta inwestycja ma zakończyć się do końca stycznia tego roku i wszystko wskazuje na to, że przy pomocy aury wykonawcom to zadanie się uda.

Z wiosną zaś powitamy nasze miasto kwitnące nowymi drzewkami wzdłuż ul. 3 Maja oraz na nowych parkingach. Natomiast już dziś można spocząć na jednej z 11 zamontowanych ławkach na ul. 3 Maja.

1981/3390