Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Bawmy się w teatr

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Już po raz ósmy Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Myszkowie była organizatorem Powiatowego Przeglądu Przedstawień w Języku Angielskim i Niemieckim. W związku z udziałem szkoły w Wielostronnym Partnerskim Projekcie Szkół Comenius tegoroczny przegląd odbywał się pod hasłem "Teatr jako źródło emocji".
 
Na gościnnych deskach Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie uczniowie szkół podstawowych mogli zaprezentować się w przedstawieniach w językach obcych. Było tak jak w prawdziwym teatrze: emocje, trema, barwne kostiumy i dekoracje oraz teksty interpretowane przez młodych aktorów w językach, których na co dzień uczą się w szkole. Uczniowie dowiedli tym samym, że doskonalenie mówienia w języku obcym może mieć inną, ciekawszą formę od tej tradycyjnej stosowanej na lekcjach. Obserwując ich entuzjazm jesteśmy przekonani, że sprawia im to prawdziwą przyjemność. Dyrektor ZSP nr 5 w Myszkowie pani Aleksandra Okraska podsumowując imprezę podkreśliła znaczenie znajomości języków obcy we współczesnym świecie oraz podziękowała uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia. Pani wiceburmistrz Iwona Franelak wręczyła wszystkim uczestnikom przeglądu dyplomy oraz upominki ufundowane przez Burmistrza Miasta Myszkowa oraz wydawnictwa anglojęzyczne. 
 

Mogliśmy podziwiać występy uczniów "piątki" w przedstawieniu "Fashion Show" przyg. p. Marta Szewczyk i p. Agnieszka Zimna, Szkoły Podstawowej nr 2  w przedstawieniu "Picnic at Penfold Palace", przyg. p. Barbara Ośkiewicz, Szkoły Podstawowej nr 3 w scenkach tematycznych "In the Shop", przyg. p. Agata Maślankiewicz, Szkoły Podstawowa nr 1 w inscenizacji "Alice in Wonderland", przyg. p. Mariola Marek oraz Szkoły Podstawowej z Żarek w baśni "Rotkapchen", przyg. p. Justyny Kiser i Ewy Zając. Organizatorka konkursu p. Jolanta Pucek serdecznie zaprosiła wszystkie szkoły do udziału w przyszłorocznym przeglądzie. 

Bawmy się w teatr (Ilość zdjęć w galerii: 5)

23

WRZ

2014

3531

razy

czytano

1456/2829

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.