Wymiana stolarki okiennej w pawilonie D ZSP nr 5 w Myszkowie

Wymiana stolarki okiennej w pawilonie D ZSP nr 5 w Myszkowie

W dniu 30.06.2008r. zostało wszczęte postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie robót budowlanych.
Termin składania ofert trwał do dnia 21.07.2008r.

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu wymiany okien
w pawilonie D Zespołu Szkół Publicznych nr 5 w Myszkowie przy ul. Sikorskiego nr 20A.
Ogólny zakres prac przewiduje:
Odbicie tynków z zaprawy wapiennej lub cementowo-wapiennej, rozebranie obróbek blacharskich, wykucie muru podokienników betonowych i z lastriko, wykucie muru i wstawienie nowych okien z PCV, wykonanie obróbek blacharskich, wykonanie tynków i malowanie dwukrotne farbami emulsyjnymi.

Na podstawie art.92, ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. prawo zamówień publicznych
(Dz. U. nr 223, poz.1655 z 2007 r.- tekst jednolity z późniejszymi zmianami) zwanej dalej „ustawą”, reprezentując Zespół Szkół Nr 5 w Myszkowie przy ul. Sikorskiego 20 a jako zamawiającego informuję o wyborze oferty nr 3, Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego "EKPOL” s.c. ul. W. Witosa 30, 97-300 Piotrków Trybunalski jako najkorzystniejsza. Wymieniona oferta uzyskała największa ilość punktów wyliczonych na podstawie kryteriów określonych w SWIZ, jest wiec ofertą najkorzystniejszą.

Rozpoczęcie robót: 06.08.2008 r., planowane zakończenie: 28. 08. 2008 r. Koszt inwestycji: 71.263,16 złotych.