Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Sukcesy w taekwondo na skalę międzynarodową

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Sukcesy w taekwondo na skalę międzynarodową

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo PUT, które odbyły się 15-16.03.2014 w Hali Sportowej Częstochowa, przyciągnęły rekordową ilość uczestników. O najwyższe laury walczyło 630 zawodników i zawodniczek z prawie 30 polskich klubów i 3 zagranicznych ekip z Mołdawii, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.

- Poziom sportowy zawodów był naprawdę wysoki. Zawodnicy dawali z siebie wszystko. Zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym turniej stał na bardzo wysokim poziomie - mówi Zbigniew Pawlak Prezes Klubu Sportowego ORIENT, który był głównym organizatorem zawodów.

Gospodarze turnieju wywalczyli aż 72 medale, w tym 18 złotych i po 27 srebrnych i brązowych "krążków". Dało im to trzecie miejsce w drużynowej klasyfikacji medalowej. Do tak dobrego wyniku przyczynił się także reprezentant Myszkowa, ??ukasz Skwara, trenowany przez instruktora Zbigniewa Pawlaka VI Dan.
??ukasz wywalczył podczas zawodów srebrny medal w konkurencji walk light contact kadetów - 66kg. Tym samym zdobył tytuł Międzynarodowego Wicemistrza Polski w Taekwondo PUT.

Imprezę uatrakcyjnił pokaz football freestyle grupy R-Style przygotowany przez  Adriana Franca oraz pokaz szczudlarki ze stowarzyszenia CZART. O zawodników zadbał profesjonalny fizjoterapeuta Michał Zarębski z firmy "Jest Lepiej". Impreza odbyła się we współpracy z Urzędem Miasta Częstochowy oraz Halą Sportową Częstochowa. Patronat honorowy objął prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. Gościem specjalnym zawodów był siatkarz Michał Bąkiewicz. 

Sukcesy w taekwondo na skalę międzynarodową (Ilość zdjęć w galerii: 3)

23

WRZ

2014

3021

razy

czytano

2027/3390

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.