Remont nawierzchni gruntowych dróg gminnych w Myszkowie w 2008 r.

Remont nawierzchni gruntowych dróg gminnych w Myszkowie w 2008 r.

W dniu 21.01.2008r. zostało wszczęte postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie remontu nawierzchni gruntowych dróg gminnych w Myszkowie. Termin składania ofert trwał do dnia18.02.2008 r.

Remont nawierzchni gruntowych dróg wykonuje firma KAFAWOX z siedzibą przy ul. Pułaskiego nr7/416 w Myszkowie
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu nawierzchni dróg gminnych o nawierzchni gruntowej lub gruntowej ulepszonej żużlem, przy użyciu żużla hutniczego.
Firma wykonała remont nawierzchni gruntowych dróg ulic: Budowlana, Chmurna, Ogrodowa, Staszica, Wesoła, Kowalska, Szewska, Rymarska, Górnicza (odcinek około 180 m),Ceramiczna, Sadowa, Batalionów Chłopskich, Miodowa, Rybna, Zielna, Armii Krajowej, Wąska, Traugutta, Gospodarcza.
Do zrealizowania umownego zakresu prac pozostaje jeszcze remont ul. Klonowej. Remont zostanie wykonany dopiero po wybudowaniu wodociągu w ul. Klonowej przez ZWiK Sp. z o. o. w Myszkowie.
Rozpoczęcie robót: marzec 2008 r., planowane zakończenie: 31.08. 2008 r. Koszt robót: 170 tysięcy złotych.

W ramach własnych wygospodarowanych środków w miesiącu sierpniu będą wykonywane remonty nawierzchni ul. Okopowa, Gołębia.