"Polska biega" po raz siódmy

"Polska biega" po raz siódmy

W sobotę 24 maja, odbyła się kolejna edycja imprezy sportowej – „Polska biega”. Z roku na rok cieszy się ona coraz większym powiedzeniem wśród naszych mieszkańców i to każdym przedziale wiekowym.

- Życzę wszystkim dobrej, sportowej zabawy. W tym biegu zwycięzcami są Ci, którzy dzisiaj przyszli na stadion miejski i biorą udział w biegu - mówiła wiceburmistrz miasta Iwona Franelak, dając znak do pierwszego biegu.

Rozpoczęły przedszkolaki i dzieci niepełnosprawne, później biegła młodzież szkół podstawowych i gimnazjów. W biegu głównym mogli wziąć udział wszyscy, którzy byli w stanie pokonać 4,5 km dystansu. We wszystkich biegach wzięło w sumie udział ok. 400 startujących. Na tę okazję Referat Promocji, Kultury i Sportu dla każdego startującego przygotował koszulkę. Współorganizatorem imprezy, jak co roku, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zapraszamy za rok.

Lecz dla amatorów biegania mamy jubileuszową XXXV edycję Biegu Pięciu Stawów, na którą zapraszamy 15 czerwca. Zapisy przez internet lub osobiście w dniu startu. Więcej na www.mosirmyszkow.pl

2033/3372