Roczny program współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2009

Roczny program współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2009

Urząd Miasta w Myszkowie zaprasza organizacje pożytku publicznego do zgłaszania uwag i konsultacji w sprawie projektu „Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2009”, jeżeli ich cele statutowe obejmują prowadzenie działalności pożytku publicznego.

Opracowany program stanowić będzie podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami w zakresie realizowania lokalnej polityki wspierania aktywności pożytku publicznego. Program ten określa zasady, formy i zakres współpracy organów pozarządowych Gminy z organizacjami pozarządowymi oraz umożliwia powierzenie lub wspieranie zadań publicznych pozostających we właściwości samorządu Gminy Myszków. Serdecznie zapraszamy do składania zamierzeń i oczekiwań przez organizacje oraz wspólnej pracy nad kształtem programu.

Dodatkowe informacji można uzyskać w Urzędzie Miasta  w Myszkowie w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-15.00 lub pod nr telefonu (034) 313-26-82 wew.137.

Wszystkie pisemne uwagi i propozycje należy złożyć do dnia 15 października 2008 r. w Urzędzie Miasta pok.251 lub przesłać elektronicznie na adres: edukacja@miastomyszkow.pl.