Dni Myszkowa 2014 za nami

Dni Myszkowa 2014 za nami

Szanowni Państwo!

Za nami kolejne Dni Myszkowa. Chciałbym wyrazić moją radość i podziękowanie, że w święcie miasta uczestniczyło tak wielu mieszkańców.Dobra zabawa jaka towarzyszyła nam przez te dwa dni rozpędziła nawet gromadzące się chmury i zapowiedź burz.

Gdy pod koniec ubiegłego roku, po wielomiesięcznych wysiłkach, jako miasto nabyliśmy to miejsce, pragnąłem by stało się ono nową przestrzenią, którą będę mógł oddać do dyspozycji mieszkańców. Tym bardziej cieszy mnie Państwa akceptacja tego miejsca jako lokalizacji tegorocznych Dni Myszkowa. W przyszłości chciałbym by zyskało ono nową szatę i stało się nie tylko wizytówką miasta ale i przestrzenią służącą jego mieszkańcom.

Dziękuję również wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że wesoło i bezpiecznie mogliśmy spędzić ten lipcowy weekend. Dziękuję Miejskiemu Domowi Kultury za przygotowanie i organizację. Dziękuję służbom miejskim – Straży Miejskiej, Wydziałowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej, Wydziałowi Infrastruktury Miejskiej i Inwestycji, Wydziałowi Promocji, Kultury i Sportu oraz SANiKO. Dziękuję Ochotniczym Strażom Pożarnym z Myszkowa, Mrzygłodu, Będusza i Nowej Wsi. Dziękuję Komendzie Powiatowej Policji i Polskim Kolejom Państwowym. Dziękuję mediom i wszystkim sponsorom. Lecz przede wszystkim dziękuję Państwu za wspaniałą, pełną radości zabawę.

Burmistrz Miasta Myszkowa
Włodzimierz Żak