Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Czy Myszków zna angielski?

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Czy Myszków zna angielski?

Polska zna angielski. A czy Myszków zna angielski? Czas na wielki sprawdzian! Dołącz do nas! Zaczęło się WIELKIE ODLICZANIE!

Już od 25 sierpnia 2014 roku można zarejestrować się internetowo na stronie www.myszkow.znaangielski.pl, aby 14 września 2014 roku wziąć udział w naszej imprezie i wygrać atrakcyjne nagrody.

Centrum Nauczania Języków Obcych MEMO
we współpracy z Urzędem Miasta Myszków oraz Miejskim Domem Kultury pozwoli Ci bezpłatnie sprawdzić Twoją znajomość języka angielskiego.

14 WRZEŚNIA 2014, ODB??DZIE SI?? TRZECIA EDYCJA WIELKIEGO TESTU J??ZYKA ANGIELSKIEGO. PO RAZ PIERWSZY W HISTORII IMPREZY TYSIĄCE POLAKÓW W CA??EJ POLSCE B??DĄ MIA??Y JEDYNĄ I NIEPOWTARZALNĄ OKAZJ?? BEZP??ATNEGO PRZETESTOWANIA SWOJEJ ZNAJOMOŚCI J??ZYKA ANGIELSKIEGO PRZY POMOCY FRAGMENTÓW NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWYCH EGZAMINÓW J??ZYKOWYCH NA ŚWIECIE - TOEIC I TOEFL

Zdaj egzamin na próbę, a oficjalne dokończenie go nie będzie problemem. Zwłaszcza ze specjalnym kodem rabatowym, który otrzymasz podczas imprezy.

Jeszcze nie słyszałeś o Wielkim Teście Języka Angielskiego?
To ogólnopolska inicjatywa edukacyjna, która w 2014 roku ma swoją trzecią edycję. Jednego dnia, o tej samej godzinie, mieszkańcy prawie 100 polskich miast napiszą test, który określi ich poziom znajomości języka angielskiego. Celem imprezy jest:
- sprawdzenie kompetencji języka angielskiego mieszkańców poszczególnych miast,
- przedstawienie wyniku testu każdemu uczestnikowi wraz z opisem poziomu,
- przedstawienie uśrednionego wyniku dla każdego miasta do publicznej wiadomości w mediach,
- zachęcanie do ustawicznej nauki języka angielskiego.
 
Kto może napisać Wielki Test Języka angielskiego?
Rodzice, dzieci i dziadkowie!
Po raz pierwszy w historii imprezy do testu mogą przystąpić całe rodziny. Minimalny wiek uczestników to 8 lat. Testy są przygotowane dla trzech grup wiekowych: w pierwszej grupie znajdą się dzieci w wieku od 8 do 12 lat, druga grupa to młodzież w wieku od 13 do 18 lat, a trzecia grupa to dorośli od 19 roku życia. Każdy będzie miał okazję sprawdzić wiedzę pisząc test przystosowany do swojego wieku. Tak więc RODZINY NA START! Konkurować mogą nie tylko miasta, ale i całe rodziny. Zaproś sąsiadów i znajomych i bawcie się wspólnie w czasie Wielkiego Testu Języka Angielskiego.
 
Jak będzie wyglądał Wielki Test Języka Angielskiego w Myszkowie?
Organizator lokalny - Centrum Nauczania Języków Obcych MEMO s.c. we współpracy z ogólnopolskim organizatorem – szkołą językową Homeschool, zaprasza mieszkańców powiatu myszkowskiego do uczestnictwa w ogólnopolskiej imprezie organizowanej w całej Polsce 14 września 2014 roku. W gościnnych wnętrzach Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie spotkamy się 14 września o godzinie 11:00. Każda zainteresowana pisaniem testu osoba powinna zarejestrować się internetowo na stronie www.myszkow.znaangielski.pl. Rejestracja będzie możliwa od dnia 25 sierpnia 2014 roku.
Wszyscy uczestnicy imprezy napiszą test sprawdzający poziom kompetencji językowych. Imprezie będą towarzyszyć  dodatkowe atrakcje. Po kilku-kilkunastu dniach wszyscy uczestnicy wydarzenia w Polsce otrzymają wyniki określające ich poziom na skali CEFR.
 

Idea Wielkiego Testu Języka Angielskiego spotkała się z entuzjazmem władz lokalnych. Impreza została objęta Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Myszków Włodzimierza Żaka. Oficjalnie poparł ja również Senator RP Jarosław W. Lasecki.  

Centrum Nauczania Języków Obcych Memo s.c., główny lokalny organizator imprezy, oferuje mieszkańcom Myszkowa oraz powiatu myszkowskiego nie tylko możliwość nieodpłatnego sprawdzenia swoich kompetencji językowych. Firma chce promować ustawiczną naukę języka angielskiego i zaoferować ciekawą alternatywę spędzenia niedzielnego wrześniowego przedpołudnia z rodziną.

Dzięki hojności lokalnych sponsorów, organizatorzy mogą zaproponować dobrą zabawę i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Warto sprawdzić, co można wygrać.

Więcej informacji na temat Wielkiego Testu można znaleźć na stronie www.myszkow.znaangielski.pl.

Myszków zna angielski!
Udowodnij to!
Zarejestruj się bezpłatnie już teraz. 14 września o godz. 11:00 przyjdź do Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie,
napisz Wielki Test Języka Angielskiego, wygraj nagrody i baw się dobrze.
ZAPRASZAMY 

23

WRZ

2014

3456

razy

czytano

1451/2736

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.