Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Gala na Sto Tysięcy!

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Gala na Sto Tysięcy!

Już po raz czwarty zagramy charytatywne przedstawienie na rzecz dzieci niepełnosprawnych dla Stowarzyszenia Kreatywni. Tegoroczna „Gala na Sto Tysięcy” to kwota, mamy taką nadzieję, jaka stanie się sumą wszystkich czterech przedstawień. Ta edycja różni się od poprzednich, że nie jest to przedstawienie lecz koncert.

W tym roku „gramy” w Myszkowie i Żarkach. Lokalni politycy, ludzie kultury, biznesu, działacze społeczni wcielą się w rolę piosenkarzy, tych współczesnych, ale i tych sprzed lat. Mamy nadzieję na zabawny i refleksyjny, ponad 100 min. koncert. Lecz najważniejsze są dzieci.  M. in. dzięki przedstawieniom zakupiliśmy sprzęt dla dzieci autystycznych do nowopowstałej w zeszłym roku szkoły o tym profilu (do tej pory rodzice wozili dzieci do Częstochowy). W tym roku gramy na turnus rehabilitacyjny dla tych dzieci. Od dzisiaj 17 września, bilety w cenie 70, 50, 40 i 20 zł. są do nabycia w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury. Samą organizację imprezy, stroje, reżysera, akcesoria finansują aktorzy wpłacając po 500 zł. za udział w występie. Niewydana kwota z tej zbiórki, również trafia na konto „Kreatywnych”. Plakaty z repertuarem są już na mieście.

Koncert poprowadzi zaprzyjaźniona z miastem Małgorzata Handzlik i Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak. Zapraszamy nie tylko na dobrą zabawę, ale przede wszystkim na udział w pięknym projekcie. 

23

WRZ

2014

1604

razy

czytano

1482/2764

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.