Myszkowianie pożegnali lato

Myszkowianie pożegnali lato

W ostatnią niedzielę sierpnia Myszkowianie pożegnali lato. Ze stadionu MKS-u przy ulicy Pułaskiego już od wczesnych godzin popołudniowych dobiegały muzyczne rytmy.

Gwiazdami tegorocznej imprezy były zespoły: SAMI, TomQ, NEFRE oraz CZERWONE GITARY, które pokazały, że ich muzyka nigdy się nie zestarzeje i wciąż przyciągać będzie tak liczną publiczność, jak na zakończeniu lata w naszym mieście. Występy zespołów muzycznych poprzedziły Jurajskie Igraszki. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami. Pożegnanie Lata poprowadził Piotr „Dziker” Chrząstek a całość zakończył efektowny pokaz sztucznych ogni.

W godzinach przedpołudniowych został rozegrany mecz rewanżowy pomiędzy drużynami Urzędu Miasta Myszków i Starostwa Powiatowego. Po regulaminowym czasie gry widniał wynik 6:6, więc przystąpiono do serii rzutów karnych. W nich górą byli zawodnicy z urzędu, pokonując starostwo 5:3 i tym samym sięgając po Puchar Burmistrza Miasta Myszkowa.

Patronat nad imprezą „Pożegnanie Lata 2008” objął Burmistrz Miasta Myszków Janusz Romaniuk.

Zobacz zdjęcia z "Pożegnania Lata 2008".