Propozycja pracy!

Ponad miesięczne rozmowy Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka z„Grupą Kapitałową” Loyd S.A.zakończyły się podpisaniem porozumienia i ofertą 150 miejsc pracy.

25 września podczas Giełdy Pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy porozumienie zwane „Programem”, a mające w konsekwencji zatrudnienie osób bezrobotnych w tym niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem, podpisali: Dyrektor Powiatowego Urzędu pracy Marek Węgrzynowicz, Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak i Prezes Zarządu „Grupy Kapitałowej” Loyd S.A. Bartosz Kaczmarczyk.

- To ważny dla miasta moment. Jeżeli zapisy porozumienia zostaną zrealizowane, mieszkańcy naszego miasta mogą liczyć na nowe miejsca pracy - mówił burmistrz Żak przed podpisaniem umowy.
- Docelowo pragniemy stworzyć 150 miejsc prac, w chwili obecnej mamy już wydzierżawione część pomieszczeń przy ul. Pułaskiego,  mam nadzieję, że proponowana oferta pracy będzie dla Państwa atrakcyjna - mówił prezes Kaczmarczyk.
- To dzięki staraniom Burmistrza Żaka podpisujemy dzisiaj porozumienie, które mam nadzieję, że będzie tym pierwszym krokiem na drodze stale zmniejszającego się bezrobocia w naszym powiecie - dodał Dyrektor PUP Marek Węgrzynowicz.

Liczna grupa przybyłych osób, zainteresowanych propozycją pracy wypełniła wnioski i przeszła pierwsze kwalifikacyjne rozmowy. Jak zapewnił nas prezes Kaczmarczyk, nabór będzie prowadzony jeszcze w przyszły tygodniu, ale tych informacji będzie udzielał już myszkowski PUP.

PAŹ

1930/3392