Gala na sto tysięcy za nami!

Gala na sto tysięcy za nami!

W sobotę, na deskach Miejskiego Domu Kultury, a w niedzielę w Żarkach odbyła się czwarta już gala charytatywnego przedstawienia pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka i Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego. W tym roku nosiła ona tytuł „Gala na sto tysięcy” i nie była to bajka lecz koncert, największych światowych przebojów. Ze sprzedanych biletów i dodatkowych darowizn, w Myszkowie, zebraliśmy kwotę 16.140,00 przeznaczoną na turnus rehabilitacyjny dla dzieci ze Stowarzyszenia „Kreatywni”. Galę w ciepły, żartobliwy i profesjonalny sposób poprowadzili: Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak i Małgorzata Handzlik pomysłodawczyni owych przedstawień. Żywo reagująca publiczność była najlepszym dopingiem dla wykonawców, którzy niewątpliwie sprostali zadaniu. Tak jak w latach poprzednich, spektakl wyreżyserował „żywiołowo reagujący” reżyser Tomasz Szulakowski. Grających wspierała Grażynka Grabowska, a o dźwięk dbał Rafał Pierzchała i Mariusz Kaczmarczyk. Choreografię wspierała Katarzyna Miklas, a na pięknych zdjęciach, wydarzenie udokumentowała Agnieszka Kowalczyk. Podobnie jak w latach poprzednich mogliśmy liczyć na sponsorów:Firmę „Serix”, Kukubarę Bowling Center&Hotel, Restaurację La Stazione, Pizzerię CAPRI, Fotografia Videofilmowanie Damian Kot, Zdjęcia Agnieszka Kowalczyk i Anna Paterek, Hotel Villa Verde, Salony Fryzjerskie IMAGE i Kameleon, Miejskie Domy Kultury w Myszkowie i Żarkach oraz Urzędy Miast Myszkowa i Żarek. W pewnym procencie sponsorami byli również aktorzy, którzy oprócz wpłat na pokrycie kosztów organizacyjnych zapewnili sobie również stroje. Ale było warto. Każdy z występujących przyzna, że wspierając innych można się również wspaniale bawić. Wszystkim zaangażowanym osobom serdeczne podziękowania składają: Pomysłodawczyni -Małgorzata Handzlik, Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak i Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.
Do zobaczenia za rok.

PAŹ