Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Wizyta nauczycieli z Chorwacji

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wizyta nauczycieli z Chorwacji

W dniach 20-23 września 2014 roku dyrekcja, uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół Publicznych Nr 3 w Myszkowie gościli w murach swojej szkoły wyjątkowych gości – nauczycieli z Chorwacji, którzy odwiedzili nasze miasto w ramach wizyty studyjnej międzynarodowego projektu „Fears” w programie „Comenius – uczenie się przez całe życie”, którego szkolnym koordynatorem jest nauczycielka języka angielskiego pani Roksana Sabatowska.
 
Przez zaledwie kilka dni mieli oni możliwość poznania polskich tradycji, kultury i systemu edukacyjnego. Oficjalną wizytę w naszym mieście rozpoczęli od spotkania z dyrektorem Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Myszkowie panią Bożeną Raczek. Następnie udali się do Urzędu miasta w Myszkowie, gdzie zostali powitani przez  burmistrza Włodzimierza Żaka, który przedstawił im krótką historię naszego miasta oraz odpowiadał na pytania zadawane przez gości dotyczące rozwoju miasta oraz bezrobocia. 
 
Podczas pobytu w szkole nauczyciele mogli uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych. Szczególnym zainteresowaniem gości cieszyła się nowoczesna pracownia językowa, gdzie mieli oni możliwość wzięcia udziału w lekcji z wykorzystaniem sprzętu multimedialnego. Na tę specjalną okazję przygotowano również uroczysty apel.
      
Podczas wizyty studyjnej nauczyciele  z Chorwacji zwiedzili Kraków oraz Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.
 
- Mój pradziadek był więźniem w tym obozie, dlatego wizyta w Muzeum  Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu miała dla mnie szczególne znaczenie – mówi jeden z chorwackich nauczycieli.

- To była prawdziwa przyjemność gościć w Waszym kraju. Bardzo dziękujemy za cudowne przyjęcie, życzliwość i okazane serce. Będziemy wracać myślami do tych wspólnie spędzonych chwil – powiedziała na zakończenie wizyty Mirella Tomic – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w chorwackiej szkole. 

Wizyta nauczycieli z Chorwacji (Ilość zdjęć w galerii: 5)

13

PAŹ

2014

2519

razy

czytano

1267/2736

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.