"Jurajski Produkt Roku" - XIV edycja konkursu

"Jurajski Produkt Roku" - XIV edycja konkursu

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie już po raz czternasty organizuje Konkurs „Jurajski Produkt Roku”.

Ideą Konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych oraz najbardziej unikatowych produktów i usług z regionu. Powinny się one odznaczać wysoką estetyką, nowoczesną technologii, innowacyjnością, transferem wiedzy i technologii, a także wyróżniać pod względem funkcjonalności i jakości wykonania.

Udział w Konkursie jest dla każdego uczestnika doskonałą szansą na dotarcie z własnym wyrobem do szerokiego grona odbiorców. Odznaczenie nagrodą „Jurajski Produkt Roku” świadczy o prestiżu i wpływa pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa w oczach nabywców. Logo konkursu „Jurajski Produkt Roku” jest rozpoznawalne nie tylko na rynku lokalnym, krajowym, ale również zagranicznym i pozwala pokazać lokalną pomysłowość w dążeniu do kształtowania dobra wspólnego. Dodatkowo Laureaci Konkursu mają możliwość startu bez opłat rejestracyjnych w konkursie "Teraz Polska", którego organizatorem jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego w Warszawie.

Zgłoszenia udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 31 października 2014 r.

Informacje o konkursie znajdują się poniżej oraz na stronie internetowej RIPH w Częstochowie: http://riph.czest.pl/jpr-2014.

PAŹ