Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Filtrowanie aktualności

data od

data do

IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

W dniach 22-25 września 2014 r. w Katowicach odbędzie się IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Do współorganizacji Kongresu zaproszone zostały Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwo Gospodarki oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Wydarzenie odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej PolskiejBronisława Komorowskiego, pod Patronatem José Manuela Barroso, Przewodniczącego Komisji Europejskiej oraz pod Honorowym Patronatem Parlamentu Europejskiego. Na czele Komitetu Honorowego stanął prof. Jerzy Buzek. Radzie Programowej Kongresu przewodniczy Janusz Steinhoff, Przewodniczący Rady Krajowej Izby Gospodarczej i Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest już na stałe zapisany w tradycji europejskich wydarzeń gospodarczych. To wyjątkowe i jedyne takie wydarzenie w Europie, dedykowane małej i średniej przedsiębiorczości. Czwarta edycja stanowi kontynuację idei spotkań biznesowych sektora MŚP, które regularnie odbywają się od trzech lat w stolicy Górnego Śląska. Poprzednie odsłony Europejskiego Kongresu MŚP zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem przez środowiska gospodarcze, naukowe i polityczne.

Tegoroczny Kongres odbywać się będzie pod hasłem „10 lat przedsiębiorczości bez granic”. W ciągu czterech dni Kongresu zaplanowano kilkanaście sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań towarzyskich, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy. Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, tegoroczna edycja spotka się z dużym zainteresowaniem przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, świata nauki, instytucji otoczenia biznesu oraz przedsiębiorców.
 

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stroniewww.kongresmsp.eu

13

PAŹ

2014

2574

razy

czytano

1285/2762

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.