Wspomnienie

Nie umarł ten, kto w pamięci żywych pozostał

Dobiega końca kadencja obecnej Rady Miasta. Nastał więc czas podsumowań, lecz stojący u progu listopad nasuwa wspomnienia o tych, którzy byli jej członkami, a dzisiaj są już po drugiej stronie. Jadwiga Nowak i Eligiusz Uchnast tej obecnej kadencji nie podsumują.

Eligiusz odszedł od nas 21 marca 2013 roku, parę miesięcy później 3 czerwca 2013r. po długiej chorobie odeszła Jadwiga.
Eligiusz - jeden z najbardziej aktywnych radnych Rady Miasta. Do stycznia 2013 r. był Przewodniczącym Komisji Rozwoju. Człowiek, dla którego sprawy miasta zawsze stanowiły źródło inspiracji.
Jadwiga - wieloletni zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy, członek Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, radna miasta Myszkowa. Człowiek znający problemy i potrzeby tych najbardziej uwikłanych przez los.

Jadwiga Nowak i Eligiusz Uchnast należeli do ludzi, których się nie zapomina. Nie zapomnimy ich uśmiechu, kompetencji, rzetelności i dbałości o drugiego człowieka.

PAŹ