Samorząd impulsem dla nowych miejsc pracy

Samorząd impulsem dla nowych miejsc pracy

Grupa Kapitałowa Loyd S.A. rozwija sieć Centrów Usług Biznesowych na południu Polski. Na terenie województwa śląskiego, placówki tej firmy działają już w Bytomiu, Częstochowie, Myszkowie i Zawierciu. ??ącznie te cztery inwestycje wygenerują ponad 850 miejsc pracy. Duży wkład w realizację tych przedsięwzięć mieli przedstawiciele władz samorządowych: w Częstochowie - Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk, a w Myszkowie - Burmistrz Włodzimierz Żak.

- Jestem bardzo zadowolony, że centrum usług biznesowych powstało w Myszkowie. To nowe miejsca pracy dla osób z naszego miasta i powiatu. Na pochwałę zasługuje również główne założenie Grupy dotyczące zatrudniania w pierwszej kolejności osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy, w szczególności z niepełnosprawnością. W naszym regionie potrzebne są odpowiedzialne społecznie zakłady pracy. Takie miejsca są niezbędne w każdej gminie - mówi Burmistrz Myszkowa, Włodzimierz Żak.

Więcej o współpracy Grupy Kapitałowej Loyd z Gminą Myszków - kliknij tutaj.

LIS