Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej od 1 stycznia 2015 r.

Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej od 1 stycznia 2015 r.

Gmina Myszków informuje, że na mocy Uchwały Nr XLIV/394/14 Rady Miasta powstał Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Myszkowie, który od dnia 01.01.2015 r. będzie wykonywał zadania w zakresie administrowania i zarządzania zasobem mieszkaniowym gminy Myszków oraz w zakresie dodatków mieszkaniowych. Miejscem urzędowania Komunalnego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej będzie siedziba Urzędu Miasta w Myszkowie ul. Kościuszki 26, pokój 14, 15, 16 – parter.

Biorąc powyższe pod uwagę informujemy, że od dnia 01.01.2015 r. wszelkie sprawy związane z najmem lokali nie będą załatwiane w siedzibie Myszkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. z o.o. w Myszkowie ul. Skłodowskiej 6c, a w Urzędzie Miasta w Myszkowie ul. Kościuszki 26.

GRU