Kaskaderzy światowej klasy w Myszkowie

Kaskaderzy światowej klasy w Myszkowie

23 września br. na stadionie MKS-u mieszkańcy miasta mieli okazję podziwiać niezwykle efektowny pokaz kaskaderów z grupy Flott Cascaders Team. Pokaz przyciągnął dużą grupę widzów, mimo nienajlepszej pogody.

Grupa kaskaderów, w skład której wchodzą Polacy oraz Czesi należą do jednej z najlepszych na świecie a z ich usług korzysta coraz więcej producentów filmów.
Flott Cascaders Team obsadza niezliczone ilości filmów akcji swoimi dublerami m.in. takie znane produkcje jak III część kultowego już filmu TAXI.

Pokaz w Myszkowie opierał się w głównej mierze na ewolucjach samochodowych (jazda na dwóch kołach między stojącymi ludźmi, przeskoki przez płonące obręcze) czy też motorowych (skoki przez szereg aut).

Widzowie opuszczali stadion pod wielkim wrażeniem popisów kaskaderów i wykonanych przez nich ewolucji.