"You Can Sing" - III Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej

"You Can Sing" - III Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej

Dnia 17 kwietnia 2015 r. w MDK w Myszkowie odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „YOU CAN SING” pod patronatem burmistrza miasta Myszkowa.

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza.

Konkurs przygotowała i poprowadziła nauczycielka języka angielskiego Mariola Marek.

W  tym roku  w konkursie wzięło udział 14 uczestników z 10 szkół Podstawowych powiatu myszkowskiego.

Niezależne Jury w składzie: anglista Aneta Stępińska – Matyja, choreograf muzyczny – Katarzyna Miklas oraz muzycy:  Sebastian Ruciński oraz Tomasz Wójcik oceniało:

• walory głosowe
  • interpretację
  • ciekawy dobór repertuaru
  • muzykalność i poczucie rytmu
  • dykcję i poprawność językową
  • dobór stroju do charakteru utworu
  • ogólny wyraz artystyczny

i przyznało następujące miejsca:

I miejsce: Lilu Policińska  ze SP w Żarkach Letnisku, "Almost there" Anika Noni Rose - utwór z filmu "Princess and the Frog" , opiekun pani Małgorzata Ludwik
II miejsce: Anna Struzik ze SP nr 2, “Little Red Riding Hood”, opiekun pani Barbara Ośkiewicz
III miejsce: Marta Stefanik ze SP nr 6 ,” Here I am”, opiekun pani Krystyna Jasińska

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, upominki wydawnictwa Macmillan natomiast zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody w postaci sprzętu multimedialnego.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok – organizator konkursu SP Nr 1.