Symulacja "PZU Trasy Zdrowia"

Symulacja "PZU Trasy Zdrowia"

Gmina Myszków stara się o zrealizowanie projektu „PZU Trasy Zdrowia”, który będzie służył młodszym i starszym mieszkańcom miasta.

Do konsultacji zaprosiliśmy wszystkich mieszkańców miasta. Z uwagi na sąsiedztwo, w konsultacjach gimnastyki plenerowej wzięli również udział uczniowie Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Myszkowie. Wykorzystano napotkane drzewa, barierki na mostku i własną sprawność. Zapał i piękna pogoda dopingowały aktywność.

W trakcie zorganizowanych zajęć uczniom prezentowano przyrządy, jakie udostępnia „PZU Trasy Zdrowia”.  Odbyła się symulacja  ćwiczeń  z wykorzystaniem równowagi i ciężaru własnego ciała. Jeżeli konsultacje zakończą się sukcesem i powstanie u nas „PZU Trasa Zdrowia” to uczniowie „dwójki” jako sąsiedzi, staną się również jej stałymi użytkownikami.

Zainteresowanych zapraszamy na ostatnie i bardzo ważne spotkanie konsultacyjne dotyczące powstania na Pohulance "PZU Tras Zdrowia” oraz zapoznania się z mapą przebiegu trasy.

Spotkanie odbędzie się 19 maja 2015 r. (wtorek), o godzinie 16:00 w Sali Obrad Urzędu Miasta w Myszkowie.