Deklaracja - pojemnik na popiół

Deklaracja - pojemnik na popiół

Szanowni Państwo,

od 1 lipca 2015 roku ulegną niewielkiej zmianie zasady selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Popiołu z palenisk domowych nie będzie można gromadzić w pojemnikach na odpady zmieszane, ale w osobnych pojemnikach dostarczonych przez firmę, która będzie odbierała odpady komunalne z terenu miasta Myszkowa.

W związku z powyższym oraz w celu przekazania firmie danych o ilości zapotrzebowania na pojemniki, zwracam się do Państwa jako Właściciela nieruchomości z prośbą o wypełnienie poniższej deklaracji i zwrócenie jej do siedziby Urzędu Miasta w Myszkowie w terminie do 10 czerwca 2015 roku – Biuro Podawcze. Deklarację wypełnia i zwraca tylko osoba, która składa zapotrzebowania na pojemnik na popiół.

Niezłożenie deklaracji jest jednoznaczne z niewytwarzaniem popiołu oraz brakiem zapotrzebowania na pojemnik.