Grand Prix Myszkowa w tenisie stołowym

Grand Prix Myszkowa w tenisie stołowym

W dniu 17.05.2015 r. (niedziela) na sali gimnastycznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Myszkowie odbyło się zakończenie Indywidualnego Grand Prix Myszkowa w Tenisie Stołowym sezonu 2014/2015.

Rozgrywki całego cyklu turniejów rozpoczęły się w września ubiegłego roku i odbywały się w pierwszą niedzielę każdego miesiąca. ??ącznie odbyło się dziewięć turniejów, zawodnicy za każdy rozegrany turniej uzyskiwali punkty do klasyfikacji generalnej, dzięki którym na koniec rozgrywek można było poznać najlepszego tenisistę stołowego miasta Myszków. Ten sezon rozgrywek przyciągnął 60 zawodników.

Najlepszym zawodnikiem Grand Prix Myszkowa sezonu 2014/2015 został myszkowianin Zbigniew Nocuń zdobywając łącznie 955 pkt, drugie miejsce zajął zawodnik z Olkusza Jakub Glanowski (765 pkt), a na trzecim miejscu również zawodnik z Myszkowa Michał Machelski (639 pkt.)

Równocześnie z kończącym się turniejem o Grand Prix Myszkowa mężczyzn rozgrywał się indywidualny turniej tenisa stołowego kobiet. Pierwsze miejsce zajęła Paulina Kobos z Zawiercia, drugie miejsce Katarzyna Mucha również z Zawiercia, na trzecim miejscu uplasowała się Aleksandra Górska z Poczesnej.

Na zakończenie turnieju zawodnicy oraz zawodniczki zostali nagrodzeni pucharami oraz statuetkami za rozegranie całego sezonu. Organizatorami wszystkich turniejów Grand Prix Myszkowa sezonu 2014/2015 byli MOSiR Myszków oraz Towarzystwo Rekreacyjno Sportowe MILLENIUM.

KLASYFIKACJA GENERALNA (najlepsza „dziesiątka”)

1. NOCU?? ZBIGNIEW  - 955 pkt. (Myszków)
2. GLANOWSKI JAKUB - 765 pkt. (Olkusz)
3. MACHELSKI MICHA?? - 639 pkt. (Myszków)