Piknik Rodzinny "Bezpieczny Myszków"

Piknik Rodzinny "Bezpieczny Myszków"

To już kolejna edycja imprezy, która zawsze gromadzi sporo rodzin. Od dwóch lat jest organizowana na  ul. 3 Maja. Straż Miejska i MOPS to główni organizatorzy imprezy. Przy pomocy Policji,  Państwowej Straży Pożarnej, MDK-u i miejskiej Biblioteki impreza każdego roku zyskuje na atrakcyjności.

W niedzielne popołudnie nasi mieszkańcy mogli skorzystać z symulatora wyścigowego z ruchomą platformą, refleksomierza SPIDER czy symulatora jazdy na jednym kole.  Dla przyszłych rowerzystów był egzamin na kartę rowerową oraz rowerowy tor przeszkód. Jak co roku ogromnym zainteresowaniem cieszyła się „Strefa dla dzieci”, a w niej liczne konkursy, nagrody i niespodzianki.  Całość umilało Studio Piosenki i Muzyki MDK.

Impreza odbywała się pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa.

Piknik Rodzinny "Bezpieczny Myszków" - 31.05.2015 r. (Ilość zdjęć w galerii: 27)

CZE