Złóż wniosek w ramach budżetu partycypacyjnego

Złóż wniosek w ramach budżetu partycypacyjnego

Masz już projekt  na zadanie w swojej dzielnicy? Chcesz zrealizować przedsięwzięcie dla siebie i swoich sąsiadów? Złóż wniosek!

Od 27 lipca do 21 sierpnia 2015 r. można składać wnioski w ramach budżetu partycypacyjnego na specjalnie przygotowanym formularzu. Formularz można pobrać tutaj jak również w Biurze Podawczym Urzędu Miasta (pokój nr 2).

Gotowy formularz wraz z listą poparcia przez co najmniej 25 mieszkańców danej dzielnicy, którzy ukończyli 16 lat można złożyć:
- listownie na adres: Urząd Miasta Myszków, ul. Kościuszki 26, 42-300 Myszków z adnotacją na  kopercie "Budżet Partycypacyjny",
- osobiście w Urzędzie Miasta w Biurze Podawczym pok. nr 2, ul. Kościuszki 26, w godzinach pracy urzędu, lub
- drogą elektroniczną na adres: budzet.partycypacyjny@miastomyszkow.pl w formie zeskanowanego wniosku

Więcej o budżecie partycypacyjnym - kliknij tutaj

LIP