Zniszczenia nie tylko po burzy

Zniszczenia nie tylko po burzy

W sobotę 25 lipca przeszła przez nasze miasto kolejna burza, która jednak pozostawiła po sobie zniszczenia. Niewątpliwie byłyby one znacznie mniejsze gdyby nie niedopatrzenie firmy, która realizuje inwestycję światłowodów. „Efektem” tych robót to zniszczenie 22 drzew, które rosły przy drodze Mrzygłód- Myszków. Chwile grozy przeżyli kierowcy, który pojazdy znalazły się między uszkodzonymi drzewami. Na miejscu pojawił się burmistrz Włodzimierz Żak oraz strażacy z PSP Myszków i OSP Myszków i Mrzygłód, którzy kierowali objazdem lecz przede wszystkim w szybkim czasie usunęli drzewa z jezdni. Usunięto pęknięte drzewa również na terenie byłego Mystalu oraz przy ul . 1 Maja. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jednak takie działania inwestycyjne mogą prowadzić tragedii.

Zniszczenia nie tylko po burzy (Ilość zdjęć w galerii: 50)

LIP