Stanowisko Burmistrza Miasta

Stanowisko Burmistrza Miasta

Wobec informacji przedstawionej przez Prezes MTBS-u p. Monikę Stańczyk-Mroczko na łączonej Komisji w dniu 17 sierpnia br., a dotyczącej bieżącej sytuacji w MTBS-ie i prowadzonych dywagacji na temat ewentualnego zwolnienia Pani Prezes przeze mnie informuję, że:

- z końcem lipca br. Rada Nadzorcza MTBS-u zaniepokojona sposobem reprezentacji Spółki podczas urlopu macierzyńskiego Pani Prezes, zarekomendowała do mnie poszukiwanie nowego prezesa,

- na spotkaniu w Urzędzie Miasta w dniu 4 sierpnia br. w obecności zastępcy burmistrza p. Iwony Franelak poinformowałem Panią Prezes o stanowisku RN MTBS-u oraz o zamiarze prowadzenia rozmów z Panem Kowalczykiem.

Tak więc Pani Stańczyk-Mroczko posiadała pełną informację o stanowisku moim i Rady Nadzorczej, którą jednak nie podzieliła się z Radnymi, mimo dyskusji Radnych, jaka toczyła się wobec jej ewentualnego zwolnienia.

Jednocześnie stwierdzam, że w niektórych informacjach prezentowanych przez Panią Prezes podano najprawdopodobniej nieprawdziwe informacje nt. Spółki, które mogły wprowadzić Radnych w błąd.

SIE