Nauczyciele z awansem, uczniowie ze stypendiami

Nauczyciele z awansem, uczniowie ze stypendiami

W miniony wtorek, 25 sierpnia, w sali sesyjnej Urzędu Miasta, burmistrz Włodzimierz Żak wręczył nauczycielom awanse zawodowe oraz uczniom Stypendia Samorządu Myszkowa "OMNIBUS" za rok szkolny 2014/2015.

W wyniku prowadzonych postępowań kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych w terminie od 1 września 2014 do 31 sierpnia 2015 roku, kolejny stopień awansu zawodowego otrzymali:

stopień awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego (postępowanie kwalifikacyjne - komisję powołuje dyrektor szkoły lub przedszkola):

Pani Katarzyna Będkowska - nauczyciel- wychowawca Przedszkola Nr 5
Pani Gęsiarz Katarzyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Publicznych Nr 1
Pani Agnieszka Sieradzka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Publicznych Nr 3
Pani Anita Ludwig – Pachnycz – nauczyciel wych. fizycznego w Zespole Szkół Publicznych Nr 3
Pani Małgorzata Maszczyk  – nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej Nr 4
Pan Tadeusz Barylski - nauczyciel Szkoły Muzycznej I Stopnia
Pan Mateusz Kuźniak - nauczyciel Szkoły Muzycznej I Stopnia
Pan Piotr Mesjasz - nauczyciel Szkoły Muzycznej I Stopnia

stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego (postępowanie egzaminacyjne - komisję powołuje Burmistrz Miasta):

Pani Agnieszka Konopka
– nauczyciel- wychowawca przedszkola – Przedszkole Nr 5
Pani Kaja Rembak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Publicznych Nr 1
Pani Monika Rusek - nauczyciel religii w Szkole Podstawowej Nr 4

stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego (postępowanie kwalifikacyjne – komisję powołuje Kurator Oświaty):

Pani  Roksana Sabatowska
- nauczyciel j. angielskiego w Zespole Szkół Publicznych Nr 3
Pani Renata Cholewka - nauczyciel j. polskiego w Zespole Szkół Publicznych Nr 3
Pani Karina Templin - pedagog szkolny w Zespole Szkół Publicznych Nr 3
Pani Magdalena Krzykawska - nauczyciel historii w Zespole Szkół Publicznych Nr 3
Pani Justyna Paliga - nauczyciel j.angielskiego   w Zespole Szkół Publicznych Nr 5
Pani Katarzyna Kasznia - nauczycielj. niemieckiego w Zespole Szkół Publicznych Nr 1

Burmistrz Żak wręczył również listy gratulacyjne za długoletni staż pracy Pani Jolancie Brzdąk - dyrektor SP Nr 7 (40 lat pracy) i Pani Teresie Bednarskiej - dyrektor Przedszkola Nr 5 (35 lat pracy).

Stypendia Samorządu Myszkowa z rąk burmistrza Myszkowa odebrali:

Piotr Wiśniewski - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integrac. Nr 5 im. H. Sienkiewicza - klasa VI
Gabriela Wójcik - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integrac. Nr 3 im. T. Kościuszki - klasa VI
Natalia Czerwik - Szkoła Podstawowa Nr 6 - klasa VI
Karolina Białczak - Szkoła Podstawowa Nr 8 im.Noblistów Polskich - klasa VI
Wiktor Kruczek - Gimnazjum Nr 1 im. M. Kopernika - klasa II
Andrzej Musiałek - Gimnazjum Nr 2 - klasa III
Piotr Ucieklak - Gimnazjum Nr 2 - klasa II
??ukasz Skawara - Gimnazjum Nr 5 z Oddziałami Integrac. im. R. Schumana - klasa II
Igor Cichecki - Gimnazjum Nr 5 z Oddziałami Integrac. im. R. Schumana - klasa III
Kamil Uchnast - Gimnazjum Nr 5 z Oddziałami Integrac. im. R. Schumana - klasa III

Awanse zawodowe nauczycieli i stypendia dla uczniów - 25.08.2015 r. (Ilość zdjęć w galerii: 28)