IBUK LIBRA – bezpłatna wypożyczalnia internetowa dla czytelników biblioteki pedagogicznej

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie Filia w Myszkowie zaprasza do korzystania z publikacji elektronicznych w IBUK LIBRA – jednej z największych wypożyczalni oraz księgarni internetowych z ebookami i audiobookami w Polsce.

Oferujemy naszym czytelnikom:

• bezpłatny dostęp do zbiorów online 24h przez 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca (biblioteka, szkoła, praca, uczelnia),
  • możliwość pracy z tekstem na każdym urządzeniu (komputer, tablet, laptop, smartfon).

Dostęp do elektronicznego zbioru będzie możliwy dla każdego zapisanego do naszej biblioteki czytelnika (Myszków, ul. Pułaskiego 7/210), który otrzyma swój osobisty PIN, niezbędny do korzystania z bazy.

Wejście do IBUK LIBRA możliwe jest przez stronę za pośrednictwem linku http://libra.ibuk.pl

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 34 3134494 oraz w poradniku libra-pomoc.