Burmistrz przyjmował na "Trasach Zdrowia"

Burmistrz przyjmował na "Trasach Zdrowia"

Wtorkowe przyjęcia interesantów Burmistrza Miasta Włodzimierza Żaka, już po raz drugi, odbywały się w plenerze, przy „PZU Trasach Zdrowia”.

To mini kompleks rekreacyjno-sportowy, którego centralnym elementem jest wytyczona, oznakowana i wyposażona w proste instalacje ścieżka, przystosowana do bezpiecznego uprawiania sportu „na co dzień”. Trasa umożliwia aktywność w dyscyplinach między innymi takich jak bieganie, nordic walking, spacery, czy narty biegowe. Została on wykonana w określonym standardzie i wytyczona na obszarze leśnym. Wyposażona jest w dziewięć instalacji treningowych wraz tablicami informacyjnym, które zawierają propozycje ćwiczeń dla dorosłych i dzieci. Trasa cieszy się ogromnym powodzeniem. Na jej ścieżce można spotkać zarówno członków  Myszkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, czy grupy Ambitni Amatorzy, jak i indywidualnych mieszkańców naszego miasta. Wtorkowe spotkanie Burmistrza Miasta z mieszkańcami właśnie tam to jedna z form propagowania tego obiektu przez naszego Włodarza.

Więcej o "PZU Trasach Zdrowia" - kliknij tutaj.

PAŹ